Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawdzian szóstoklasisty 2010 - odpowiedzi, pytania, test, arkusze

Utworzony przez gg, 8 kwietnia 2010 r. o 08:38
uff liczylem na 40 pkt ale tyle nie bedzie ) trzeba spojrzec prawdzie w oczy. ale ja napisalem o justynie kowalczyk i mi miejsca zabraklo xD w kazdym badz razie znajdzie sie ktos lepszy pozdrawiam kazdego szostoklasiste z LUBELSKIEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O boże !!!! Ten test poszedł mi fatalnie !!! Jak teraz zobaczyłam odpowiedzi to wszystko mam zle !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ktoś poda jedno porównanie łyżwiarki do ptaka z wiersza do zadania 11.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ima napisał:
O!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaga napisał:
Niech ktoś poda jedno porównanie łyżwiarki do ptaka z wiersza do zadania 11.
"Nie łyżwiarka, a – ptak!" Proszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informuję wszystkich zainteresowanych, iż testy mają wersje !!! Odpowiedzi A,B,C,D w tym jedna prawidłowa są w różnym miejscu w zależności od wersji testu i nie jest to bynajmniej związane z miejscem zamieszkania, a z całkiem czymś innym. Jak chcecie sprawdzić poprawność rozwiązania musicie podać sobie wyniki a nie odpowiedzi np. D. To co opublikował dziennik jest zapewne poprawne, ale dotyczy tylko jednej z wersji arkusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odpowiedz na 11 jest blednie podana na stronie dziennika wschodniego PRAWIDLOWA ODPOWIEDZ TO LÓD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że poszło mi źle ale jeszcze nie wiem ma ktoś link gdzie można ściągnąć arkusz bez hasła bo ja nie mam albo prosze o czyjeś hasło ja go naprawdę nie wykorzystam proszę o pisanie na gg 1366853 bardzo proszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam odpowiedzi mogę też na gg popisać nr: 10382281 Ej a w jedenastym to ja mam ptak, a wy? Opowiadanie mam zmyślone o moim bracie który został znanym koszykarzem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w tym ostatnim to mozna bylo opisac osobe z rodziny ktora osiagnela swoj cel? W 11 wyszlo Wam 15?Bo ja jestem pewna ze to 15 a tutaj w odpowiedziach jest ze 17:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
><>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zad.11 jest dobrze.W tym wierszu jest "Nie łyzwiarka, a ptak!".Ja sam zaznaczyłem odpowiedź D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze bardzo arkusz (ładna jakośc) : http://www.cke.edu.pl/images/stories/001_S...010/s_1_102.pdf A odpowiedzi tez powinny byc na tej stronce tylko później : http://www.cke.edu.pl/index.php?option=con...&Itemid=301 Jak wam poszło ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1-24 dobrze .....Oby wypracowanie poszło tak samo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heheh tu jest blad jestem z 1g i zamiast 2.,19 metra powinno byc 219 cm. hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mama napisał:
odpowiedz na 11 jest blednie podana na stronie dziennika wschodniego PRAWIDLOWA ODPOWIEDZ TO LÓD
też tak sądzę. Zdenerwowałam się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
temat wypracowania pomyśl o osobie która odniosła sukces i opisz jak do tego doszło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy miał inne odpowiedzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! u kogoś może to być A u kogoś B u kogoś C itd.!!!!!!!! każdy test się różni!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te odpowiedzi do zadań zamkniętych są złe !!! ;/ ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Nie łyżwiarka, a – ptak!" Proszę.
lód jest ... jak szkło!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...